Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.359x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

De wijzen oet Grolle

Jaar: 2002Collectie: Eduard. M.Smit
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album De wijzen oet Grolle.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Eduard. M.Smit
Collectie
Eduard. M.Smit
Jaar
2002
Afgebeeld op de foto
Op de foto zijn de mannen van De wijzen oet Grolle te zien op en bij een bank voor een winkelpand aan de Markt in Groenlo. Een deel van de mannen zit op de bank, anderen staan erachter. Links staat een scooter bij de stoep en langs de straat staan bomen. Bij deze foto worden onder meer Jan Peek, Jan Poelhuis, Andries Huitink, Karel Overmaat, Tonnie van Druten, Bennie Eskes, Herman Wieggerinck en Johan Hoeben genoemd; enkele persoonsidentificaties zijn in de reacties gecorrigeerd of blijven niet helemaal zeker.
Samenvatting reacties
Uit de reacties blijkt dat de groep bekendstond als De wijzen oet Grolle op de Grolse Markt. Bij de namen zijn verschillende aanvullingen en correcties gegeven: nr. 1 wordt Jan Peek genoemd, Theo van Druten moet Tonnie van Druten zijn, Johan Houben moet Johan Hoeben zijn en nr. 4 zittend wordt aangeduid als Bennie Eskes. Over nr. 3 zittend bestaan verschillende reacties: Karel Overmaat wordt genoemd, maar ook Herman Wieggerinck, een oom van Harrie Wijgerink. Verder worden Jan Poelhuis, Andries Huitink en hun betrokkenheid bij onder meer Grolse Boys, het kermiscomité en drumband Spinola genoemd.
Trefwoorden
De wijzen oet Grolle, Groenlo, Markt, groepsfoto, bank, scooter, Trekpleister, Jan Peek, Jan Poelhuis, Andries Huitink, Karel Overmaat, Tonnie van Druten, Bennie Eskes, Herman Wieggerinck, Johan Hoeben, Grolse Boys, drumband Spinola, kermiscomité, Lichtenvoordseweg

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

24 gedachten over “De wijzen oet Grolle”

  1. 5 juli 2014 om 14:43

    Nr 3 op deze foto is Herman wieggerinck hij heeft samen met z’ ’n vrouw Annie op de canisius hof gewoond samen hebben ze veel voor het zaaltje gedaan .

  2. 15 september 2009 om 12:00

    Goeienmorgen Gerrit tijd, 6,30.
    Kan er verder op in gaan,maar jij die mij kent weet hoe ik ben.de laatste paar weken zijn er verschillend foto;s sib geweest over het vertrouwde plekschen van Grolle ;De Markt; zelfs met onzen old wethouder en bondsman K,A,B Hendrik Overkemping,en zo waren er meer van deé wieze mannen te zeen,woal en zól er best graag nog met willen proaten,en ook wal met op de foto, moar dat geet bie 99% procent van dee wiezen mensen neet meer,en 2002 was ik nog dr;ok an de sappel,.Gerrit ik hoop dai,j mie no gleuft en wie drinkt weer gauw koffie met mekaar,maor ook weet ie woar ik no nog met bezig bún,tot gauw en gr.

  3. 13 september 2009 om 12:00

    Nou, Bennie, ik heb altied belangstelling veur alle grolsen, neet allene veur old-grolsen. Daornaost ken ik d’r maor een paar, want mien bouwjaor is nog te kort ‘eleden. Mien belangstelling geet meer oet naor de bouwsels dee’w nog hebt (of neet meer) en in tweede instantie de bewoners ervan. Maor dee kearltjes ken ik nog wal, dee hebben wi’j destieds vanuut de gemeente nog bouwhelmen kado ‘edoane um toezicht te holl’n op de sloop en ni’jbouw op de Markt.

  4. 12 september 2009 om 12:00

    Wat ne mooien trop. Ik kon dat wal waardeer’n al dee Statler’s en Waldorf’s (oet de Muppets) op de Grolse Markt. ’n Tig honderd jaor an wiesheid bi’j mekare en altied en aoveral commentaar op, geweldig!

  5. 12 september 2009 om 12:00

    Hoi Gerrit,de meesten er van búnt verhuusd noar de Lichtenvoordseweg.door praotse wieter,ik was er net nog; moar wal rustig door,zat er allee’n n met Gerda op de banke.Had nog graag effen met Jan Peek, en Andries Huitink ,proat.Jan onzen olden buurmaan en raadslid ,Andries kermis comite en drumband Spinola,Gerrit ik ken ze van haver tot God,dee koi,j er good bie hebben, en vertellen, en leegen, deden ze nooit,woar zúlt dee op lieken Gerrit ? En dan Theo van Druten,mooi kearl,woar ik ook intresante gesprekken met hebbe had,alleen praoten ik met Theo altijd dubbel,den jonge was net zo doof als mien grootmooder, laot wie maor zeggen, de wijzen komt allemoal oet het oosten.Zal er nog n.paar númen,Karel Overmaat den presteerde het in Meddo op den bouw om 20 zolte hering op te puzzelen,hé had ze op en hef toen zowat ne melkbusse water op e dronken;had neet vólle an ne scheldt hadte het neet noar kunnen vertellenEn dan Jan Poelhuis eén van dee goeie voetballers en commetator van Grolse boys, zoon van Jan Poelhuis en Lappentrui,woar ik alleens n;verhaal over heb geschreven,van Trui heb je mijn tasje ook gezien,olden Poelhuis hef joaren keihard gewerkt steenfabriek,ze neumden h’m bijnaam ;den doven.Och nog ene, Johan Houben,Jonny Woodhausen,den kearl sp;olde acordion als knapt,doar omme snap ik neet woarom ;m dat ding neet bie zig had door op de markt.No hek er 5e had,en dee anderen ken ik neet Gerrit,Roy Oostendorp hef altied belangstelling voar dee old Grolsen,ik weet het neet zeker,maor volgens mie mek Roy door aantekeningen van,;bij deze Roy;,moar no b;un jullie en onze sib leazers weer iets op de huegte.gr Gerrit.

Plaats een reactie