Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Zoekplaatjes uit Grolle.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Foto : Nico Tijdink
- Trefwoorden
- Zoekplaatje uit Groenlo : Trapleuning van het huis van Jan Beerten Nieuwestraat 5.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
De leeuwenkop is een afgezaagd deel van een dubbele jashaak. Corry Huijskes had deze in vier uitvoeringen in haar winkel. Enkele – dubbele en beide ook met een hoedhaak.
OH Nico ,dat is nog een week of twaalf ,die zijn zo om.heb je mooi de tijd om voor het zoekplaatje weer foto´s te maken.En als de gracht niet dicht gevroren is ,kun je altijd nog bij Marveld op het kunstijs schaatsen.good gaon.
En met Kerst kom ik als toerist naar het Marveld waar ik voor 2 weken een bungalow heb gehuurd. Wie had dat kunnen denken.
Buon Giorno,Nico. Zoek en gij zult vinden.Het was niet raden,maar heel toevallig dat ik het zag.was me nooit eerder opgevallen.Wij vroegen ons vanmorgen al af,zit Nico al in Italie.Ja dus, in ons favoriete vacantie land.Termeno in Alto Adige of te wel Zuid Tirol.daar waar de Gewürz Traminer vandaan komt.Salute oet Grolle !!
Hey, daar hebben we Nico weer. Kearl ho is’met ow en de vrouwleu, hebt jullie ’n dréaj e-vonden in Italië? Nico, good gaon en leuk dat i’j d’r weer bunt.
Bennie sla oe moar voar de kop door hek dan jaoren ne lopen.Volgens mie sloap ik dan ,of neet dan.
SIBbers…. Joke mag niet meer raden !.
Ik dacht at het moeilijk zou zijn maar echte Grolsen kennen elk plekje. Joke,
van Harte !
Groeten vanuit Italie !
Waar na toe Wouter ?
Ik ga met Oostendorp mee…
Huize Heringa.
huis van dr bergsma beltrumse straat
Dit is de trapleuning van het huis van Jan Beerten Nieuwestraat 5.
Aparte trapleuning. Het is toch wel een openbaar gebouw waar deze zich bevindt?