Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.519.074x bekeken en hebben 37.481 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Grachtgezichten

Foto van: Groenlose Hengelsport Vereniging
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Groenlose Hengelsport Vereniging
Trefwoorden
grachtgezichten,gracht,water,afkaveling,jóddenallee,houtwal

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

4 gedachten over “Grachtgezichten”

  1. 6 december 2009 om 12:00

    Paul,

    Klopt wat je zegt. Als je bijvoorbeeld de Grondel hebt die kon je eerder veel vangen in de gracht, maar de laatste jaren vangen we ze niet meer. Maar het ijsvogeltje wordt nog wel gesignaleerd hoor, daar krijgen we de laatste jaren nog wel meldingen van. En zonder beschoeiing liep de bodem natuurlijk egaler af. Maar goed met beschoeiing vangen we nog steeds vis.

  2. 6 december 2009 om 12:00

    Beste Erik,

    Maar deze verwaarloosde taluds maakten het vissen wel spannender: je kon met je hengel achter het riet sluipen en dan, zonder dat de karper het zag, een vette broodkorst te water laten.

    Wat ik mij kan herinneren was dat er ook meer diversiteit aan het water was, bv. goudkleurige windes of rietvoorns met vuurrode vinnen die jaagden op de vliegen en muggen boven de ondiepe, plekken, waar je menig schaduw van een grote vis over het gele zand zag voorbij schieten.
    En soms een ijsvogel in een overhangende struik/tak.
    Die beleving mis je nu wel aan de huidige gracht met haar strakke kanten.

    Groet, Paul

Plaats een reactie