Jaar: circa 1986
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Advertenties van niet meer bestaande winkels.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Coll : Bennie Klein Zeggelink
- Jaar
- circa 1986
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is een zwart-witadvertentie te zien voor overdekt zwembad “Papendijk” aan de Kardinaal de Jongstraat in Groenlo, met telefoonnummer 62310. De advertentie prijst het bad aan als subtropisch zwemparadijs voor recreatief zwemmen, met onder meer een glijbaan van 25 meter, watersnake, peuterbad met glijbaan, bubbelbad met massage, jetstreamers, ligweide, bikinibar, coffeeshop en solarium. Ook worden zwemlessen voor jong en oud en de mogelijkheid van een verjaardagspartijtje genoemd. In het onderste deel staat een interieurfoto van het zwembad met zwemmende kinderen en volwassenen, een hoge glijbaan en een trap naar een waterattractie.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties komt naar voren dat veel kinderen in zwembad Papendijk hebben leren zwemmen en daar hun diploma haalden. Bij de herinneringen aan de kassa worden meerdere namen genoemd: voor de eerdere periode vooral mevrouw Huitink-Brockotter, ook aangeduid als Dinie of Dien, gehuwd met Bart Huitink; later werkte volgens reacties Wilma Walhof lange tijd bij het zwembad en daarna bij Marveld. Verder wordt gemeld dat het subtropische deel in 1985 tegen het bestaande bad uit het begin van de jaren 1970 is aangebouwd, waardoor deze advertentie vermoedelijk niet ouder is dan 1985/1986.
- Trefwoorden
- Groenlo, advertentie, zwembad Papendijk, Papendijk, Kardinaal de Jongstraat, overdekt zwembad, subtropisch zwemparadijs, zwembad, zwemmen, zwemles, recreatief zwemmen, glijbaan, bubbelbad, jetstreamers, ligweide, solarium, bikinibar, coffeeshop, verjaardagspartijtje, Huitink-Brockotter
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Wow, wat een tijd. Een gemeentelijke bikinibar én coffeeshop onder één dak. Wat jammer dat ik toen nog te jong was.
het subtropische deel van zwembad Papendijk is in 1985 aangebouwd tegen het bestaande bad uit de begin jaren 70. Dus de advertentie zal niet ouder zijn dan 1985/1986
nee bennie ik ben niet de zoon van joop maar de zoon hennie cuppers heeft bij de nedap gewerkt ..
groeten terug uit dordt
Peter Cupers ????????woon jij in Dordrecht en ben jij dan een zoon van joop die op bij Lee cooper heeft gewerkt.
Als dat zo is dan de groetjes van de overkant van de merwede uit Papendrecht.
Bennie, dat klopt. Ik heb van Elly een aantal jaren geleden nog veel informatie en foto’s gekregen toen ik het artikel “De Bempte breed uitgemeten” heb geschreven voor het Grols verleden nr. 6, jaargang 4, juni 2005.
Zullen wij van die tijd even de werkele namen aan houden voor de verwarring.Dinie Brockotter is gehuwd met Bart Huitnk,en een dochter Ellie.
De mvr aan de kassa was Dien Hoytink,de vrouw van Bart en moeder van Els.Ze woonden aan de Papendijk
Peter ik weet niet precies wanneer ze daar is weggegaan. Ze is er wel heel lang geweest en is daarna naar Marveld gegaan.
ow okee maar wilma heeft toch heel lang bij het zwembad gewerkt ik weet nog dat alles werdt verbouwt ik woonde er 20 meter vanaf of was wilma toen al weg ????????
Peter je hebt gelijk wat betreft Wilma Walhof, maar dat was wel na Mvr Huitink. Wilma is een nicht van mij daarom weet ik dat wel zeker.
Huitink-Brockotter had eén dochter was dat Els,??
Ja Ans in onze tijd was dat Mvr Huitink-Brockotter.hun dochter Els geeft nu zwemles in Bocholt .
Nee hr Cuppers,het was mevrouw Huitink-Brockótter,ze heeft gezeten Bemte en toen Papendijk,ik meende ze is nog geriddert,maar vanzelfsspreken moest ze een keer stoppen met haar leeftijd.de opvolger weet ik niet dus wie zeg als je geen gelijk hebt.
wilma walhof zo heet ze en werkt nu bij marveld als ik het goe heb hihihi
groetjes uit dort
mevr huitink?? volgens mij was het mevr walhof
groetjes p, cuppers
Hoe lang is dat al weer niet geleden? Wat een gezellig zwembad was dat toen met mevrouw Huitink (?) achter de kassa. Al mijn kinderen hebben er leren zwemmen en hun diploma gehaald.