Jaar: 20-augustus 1934Collectie: Eduard.M.Smit
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Pensionaat St. Joseph.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Eduard.M.Smit
- Collectie
- Eduard.M.Smit
- Jaar
- 20-augustus 1934
- Trefwoorden
- pensionaat st joseph,1934,kapel,pensionaat
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ans die tijpeles heb je zeker gehad van Mevr Wekking- Idskes dat is namelijk een Nicht van mijn vrouw gr jan
dag Ans rond 1960 heb ik niet met jou op typeles gezeten. Toen werkte ik al op kantoor bij De Grolsch, maar ik denk dat het mijn jongste zus Annie geweest moet zijn.Wel heb ik in Lichtenvoorde in die tijd mijn steno gedaan.
Lies hebben we samen op typeles gezeten in Lichtenvoorde? Dat moet rond 1960 geweest zijn. Ik meen me te herinneren in de Schatbergstraat.
In deze mooie kapel van het pensionaat is mijn broer Harrie dus ook de broer van Andre altijd misdinaar geweest.Niet altijd met plezier omdat het toch een verplichting was. Maar een troost voor Harrie er waren altijd wel mooie meisjes die ook altijd iedere morgen naar de mis in de kapel moesten.
OK Andre, dan cancelen we het weer in de agenda, groetjes en volgende keer beter.
Beste Sibbers,
Vandaag hoor ik dat onze koorzang op zondag, 12 september a.s. NIET doorgaat. Kom dus niet massaal naar de kapel om mij te horen zingen. Een volgende keer beter!
Nee hoor, ik hoop dat je het hoogste lied blijft zingen.
Jan, het is inderdaad de kapel in De Molenberg. Ans, sorry dat ik hier de plank mis sla. Het zijn beide wel Godshuizen. Moet ik nu door deze foute info een toontje lager zingen?
Ans ik ben bang dat Andre de kapel in de molenberg bedoeld gr jan
De viering begint 10.00 uur.
André, hoe laat begint die viering?
Ans, ik zing bij het R.K. Herenkoor in Winterswijk. 1 x per jaar zingen wij in Groenlo in de kapel. Vanaf het zangkoor kijk je van boven in de kapel. De voorste rijen banken zijn weg omdat daar allemaal rolstoelen moeten staan van kerkgangers uit De Molenberg. Voor het overige ziet de kapel er onveranderd uit. Daarna koffie drinken en bekende Grolsen ontmoeten. Zondag, 12 september a.s. is het weer zover. We begeleiden dan vocaal een Protestante viering.
Nee dank je Jan, alhoewel, het is wel binnen de gracht….
Ans gewoon in het klooster gaan wonen gr jan
mooie kapel. Ben benieuwd hoe die er tegenwoordig uitziet.