Laantje van Lasonder

Het Laantje van Lasonder in Groenlo, gefotografeerd in mei 1963. Te zien is een smal onverhard pad tussen dicht begroeide bomen.

Informatie over deze foto – sluiten
Fotograaf
Eduard.M.Smit
Fotocredit
Foto : Eduard. M. Smit
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
mei 1963
Afgebeeld op de foto
Op de foto is het Laantje van Lasonder in Groenlo te zien. Het gaat om een smal onverhard pad tussen dicht begroeide bomen en struiken. Aan beide kanten van het laantje staan boomstammen dicht langs het pad; enkele stammen groeien schuin, waardoor het pad een besloten karakter heeft. De opname is gemaakt als dia in mei 1963 en wordt in het archief verbonden met de tuin van Lasonder.
Samenvatting reacties
Een reactie legt een verband met de tuin van Wim Lasonder in het Pleiterbos aan de Vredenseweg. Daar stond midden in het bos een houten huis, dat volgens de reactie door Ep Lasonder was gebouwd en later door brand verloren is gegaan.
Trefwoorden
Groenlo, Laantje van Lasonder, Lasonder, tuin van Lasonder, Pleiterbos, Vredenseweg, Wim Lasonder, Ep Lasonder, houten huis, prieeltje, mei 1963, bomen, wandelpad, laantje, dia

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Laantje van Lasonder.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

1 gedachte over “Laantje van Lasonder”

  1. 1 juni 2014 om 19:06

    Wat een romantisch laantje was dat toch. Zo romantisch was ook de tuin van Wim Lasonder in het Pleiterbos aan de Vredenseweg. Midden in dat bos stond een houten huis dat gebouwd is door Ep Lasonder. Helaas vannacht afgebrand.

Plaats een reactie