Ontbijt in de Beltrumsestraat

Informatie over deze foto – sluiten
Fotocredit
Collectie : Marijke Bergsma.
Collectie
Marijke Bergsma.
Jaar
jaren 1990
Afgebeeld op de foto
Op de foto is een gezamenlijk ontbijt in de Beltrumsestraat in Groenlo te zien. Langs de winkelgevels staan lange tafels met witte tafelkleden waaraan veel mensen dicht naast elkaar zitten. Op de tafels staan kopjes, borden, broodjes en bloemstukjes. Enkele personen lopen tussen de tafels door om te helpen of met elkaar te praten. De foto geeft een beeld van een straatontbijt in de winkelstraat, met op de achtergrond etalages en luifels van de winkels.
Samenvatting reacties
In de reacties worden verschillende aanwezigen herkend. Genoemd worden onder anderen Mirjam Lensink, derde van rechts, met daarnaast Cristian Dikken. Ook Ben Hodes en mevrouw Wallerbosch, achteraan rechts, worden genoemd. Rechts bij de tafels zouden de heer en mevrouw Jan Gunnewijk lopen. Links vooraan wordt de familie Tuinte-Post herkend. Deze namen vormen waardevolle aanvullende informatie bij de afgebeelde deelnemers aan het ontbijt.
Trefwoorden
Groenlo, Beltrumsestraat, ontbijt, straatontbijt, buurtontbijt, winkelstraat, tafels, bewoners, publiek, Mirjam Lensink, Cristian Dikken, Ben Hodes, mevrouw Wallerbosch, Jan Gunnewijk, familie Tuinte-Post

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Ontbijt Beltrumsestraat.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

3 gedachten over “Ontbijt in de Beltrumsestraat”

Plaats een reactie