Ontbijt in de Beltrumsestraat

Informatie over deze foto – sluiten
Fotocredit
Collectie : Marijke Bergsma.
Collectie
Marijke Bergsma.
Jaar
jaren 1990
Afgebeeld op de foto
Op de foto is een ontbijt in de Beltrumsestraat in Groenlo te zien. Aan lange gedekte tafels zitten veel volwassenen en kinderen buiten op straat, met brood, servies, bloemenvaasjes en drinken op tafel. De tafels staan voor winkelpanden met luifels en etalages; op de achtergrond lopen enkele mensen langs de gevels. In een reactie zijn Jan Rondeel en mevrouw Gunnewijk als aanwezigen op de foto herkend.
Samenvatting reacties
In een goedgekeurde reactie worden Jan Rondeel en, achter hem, mevrouw Gunnewijk herkend als aanwezigen bij het ontbijt in de Beltrumsestraat. Deze namen vormen een nuttige aanvulling voor de identificatie van personen op de foto.
Trefwoorden
Groenlo, Beltrumsestraat, ontbijt, straatontbijt, Jan Rondeel, mevrouw Gunnewijk, winkelstraat, buitentafels, inwoners, kinderen, volwassenen

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Ontbijt Beltrumsestraat.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

1 gedachte over “Ontbijt in de Beltrumsestraat”

Plaats een reactie