Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.359x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Diverse Personen

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 4.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : P. Nekeman
Trefwoorden
diverse personen,notenboomstraat,dina klein kiskamp,dina,kiskamp,kieskamp,pomp, stadspomp,vrouw,huis

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

24 gedachten over “Diverse Personen”

  1. 1 november 2010 om 12:00

    In ieder gerval mooi dat de oudste zoon van Mevr. Bekkenutte Kolkjman nu bekend is met SIB. Misschien kan hij nog iets vertellen over zijn moeder.

  2. 1 november 2010 om 12:00

    Hallo Ans,de oudste zoon van Bekkennutte–Kolkman. inmiddels dik 80jr niet in het bezit computer,maar zijn zoon wel en heb ik bezocht.Ik heb hem het verhaal vertelt en hij wist niets van de sib,niet slim heb hem warm gemaakt.Hij wilde kijken sib,maar hij wilde ook de foto zijn oude vader laten zien,wel vroeg hij mij ,kun je mij die foto op de sib toesturen;kan dat; heb gezeg gaat niet,maar indien wel regelt het Gerda wel.Laten wij nu afwachten op zijn reactie maar het loopt en heb zijn mail adres. Mvg.

  3. 31 oktober 2010 om 12:00

    P. Nekeman, Graag zou ik contact met je opnemen. heb helaas je emailadres niet meer. Het mijne is
    ans punt lui punt apenstaartje hotmail punt com

  4. 13 september 2010 om 12:00

    In 1993 heeft de archeologische werkgroep Groenlo de waterput onderzocht die bij deze pomp heeft gehoord. De exacte plaats is bekend.
    Hier niet, maar in de Lepelstraat heeft de gemeente de put in het wegdek gemarkeerd. Zou hier dus eigenlijk ook nog moeten gebeuren.

  5. 8 september 2010 om 12:00

    Hallo Ans,een leek ziet dat dit niet de zelfde pomp is als op de andere foto,maar vanavond wordt dit wel weer opgelost,Gerrit weet er wel meer van ,althans laten wij hopen,wat wordt er nu niet op gelost; zelfs de Bak van Nahuis,als je het maar aan zwengelt,en niet met een geintje afdoet.Mvg.

  6. 8 september 2010 om 12:00

    Aan deze foto kan men zien dat Bekkennutte midden woonde,en Achterkamp er achter.En voor Bekkennutte ,Waamelink,rechts ging je Walsteeg.De tuinwas toen van docter Wentholt.

  7. 8 september 2010 om 12:00

    Al weer zo’n schitterende foto.
    Behalve Dina is er nog een persoon te zien. Die staat in de deuropening.
    Jan de “sleger”of hefboom:
    Voor mij is “sleger”een nieuw woord. Is het Grols? In “n Speieken zuver Grols” heb ik het niet kunnen vinden.
    Wie kent dat woord nog meer?

Plaats een reactie