Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.519.290x bekeken en hebben 37.482 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Borculoseweg: links Kruidenierswinkel Bleumink, rechts Hotel De Watermolen.

Foto van: Collectie : M. van Doorn
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : M. van Doorn
Trefwoorden
borculoseweg,kruidenierswinkel bleumink,winkel,kruidenier,hotel de watermolen,hotel,watermolen

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

5 gedachten over “Borculoseweg: links Kruidenierswinkel Bleumink, rechts Hotel De Watermolen.”

  1. 26 februari 2011 om 12:00

    Roy op de manier hoe die daken in elkaar overlopen en het schild aan de achterkant van het pand Bleumink is het zelfde als de schilden an het pand de watermolen wat die rode dakpannen betreft past niet bij het voorste pand en wat duur is hoeft nog niet altijd mooi te zijn zie vorige foto dat past toch wel beter bij elkaar

  2. 26 februari 2011 om 12:00

    Jan, waar zie je dat aan? En waarom zijn rode oudhollandse pannen lelijk? Er wordt tegenwoordig grof geld betaald voor deze tweedehands exemplaren.

Plaats een reactie