Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 9.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Bernard Bonenkamp
- Trefwoorden
- diverse personen,theetjen bonenkamp, teetjen bonekamp,
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Netty dat klopt helemaal, mijn vader zat jaren bij rap en snel.
Leuk verhaal Netty! We moeten tijdens de kerstborrel van Alferink toch maar eens bijpraten, vorige week zondag was te kort. Mvg. Martie
Kleine ondeugende aap was je toch! ( en nu nog geloof ik als ik je verhalen zo beluister) Grapje!
Bernard,
Klopt dat, dat je vader bij “Rap en Snel” Gymnastiekvereniging samen met Theo Theissen was rond 1953?
Toen zat ik er ook op als klein “Indo meisje”, want ik mocht in Groenlo niet in elke boom, die aan de openbare weg stond klimmen. Heb geprobeerd om, “achter de tram” tegen de Kloostertuin”, in een boom te klimmen, maar moest er van een politie-agent eruit komen. Thuisgekomen zei ik tegen mijn moeder, dat we in een “stom land” zaten, waar ik niet in een boom mag klimmen, die aan de kant van de weg stond en van niemand was.
De enige oplossing was bij “Rap en Snel gaan, want daar hadden ze een klimrek.
Gr.Netty.
De Dame rechts zou Dinie Porskamp-Koopman kunnen zijn ?
Rechts in d’n noadzak Jan…
Bernard moar ik zee gin sjektoeten
Jan, dee vrouwe deet steet te bellen vroog an mien Va,”Too Theetjen, dreäi d’r mien ok effen ene”.
Dit is inderdaad bi’j Meijer moar neet an de Leppelstroate moar an d’n Möllenweg, an de achterkante dus.
Het lijkt wel of de Dame in het midden toen al Mobiel kon Bellen !!!
Was er toen ook al een rookverbod,in de horica!!!
De opname lijkt mij Cafe Meier in de Lepelstraat
Ondanks de sigaret was Theetjen een zeer sportief persoon. Ik zie nog voor me hoe hij in de ringen hangt tijdens het turnen.
Dame links Tinie Tubbing ? is Theetjen alweer met de volgende sigaret aan het draaien ?