Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.549x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 48 in de wachtrij.

Pomonatuin

Foto van: Foto : Siegfried Plume.
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Foto : Siegfried Plume.
Trefwoorden
Pomonatuin :

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

9 gedachten over “Pomonatuin”

  1. 29 november 2011 om 12:00

    Anno Domini of A.D. is Latijn voor in het jaar des Heeren en verwijst naar een jaartal dat na Christus in de tijd gelegen is. Dus er wordt verwezen naar het jaar 1834.

  2. 29 november 2011 om 12:00

    zat daar aan de rechter ook een hekje want daar zit ook moet je maar eens gaan kijken bij die poorteen klauwduim. ik denk dat dit de zuilen zijn van de poort van deze tuin dat die vervangen zijn door die twee gemetselde ? Want daar zit ook maar een klauwduim aan iedere zuil boven aan want de onderste is een kogel waar de poot van het hek op staat en die staat op de grond gelijk met de dorpelmoet je maar eens gaan kijken bij de huidige poort.

  3. 29 november 2011 om 12:00

    Zuilen van hetzelfde type staan ook aan de Woerdseweg, zij vormen de ingang van een andere tuin van Vemer genaamd “Op de Woerd”. Daar waar op de foto hierboven in de zuilen A.D. 1834 staat gegraveerd, staat in de zuilen aan de Woerdseweg de naam “Op de Woerd” gegraveerd. Op de cover van het themaboekje over de wijken De Brouwerij en De Woerd, dat dit jaar door de OVG is uitgebracht staat een foto van de desbetreffende zuilen.

  4. 29 november 2011 om 12:00

    Anno Domini of A.D. is Latijn voor in het jaar des Heeren en verwijst naar een jaartal dat na Christus in de tijd gelegen is. Dus er wordt verwezen naar het jaar 1834.

  5. 29 november 2011 om 12:00

    Misschien moeten we bij een eventuele nieuwe SIB wandeling de Pomonatuin eens bezoeken. Dan zou je moeten vragen of Mw. Vemer ons dan meer wil vertellen over allerlei zaken die in deze prachtige tuin staan. Ik vraag haar geregeld dingen als ik in de tuin ben en ze kan er mooi over vertellen. Vrijdag 23 december staan de midwinterhoornblazers weer in de tuin met een vuurkorf.

Plaats een reactie