Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.335x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Diverse personen

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 3.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Willy Lansink
Trefwoorden
diverse personen,rk kerk,kerkgangers

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

15 gedachten over “Diverse personen”

  1. 23 november 2016 om 04:46

    Inderdaad Annie, dit is een foto van het bidden en in- en uitlopen van Allerzielen op 2 november ,de opname heb ik gekregen van iemand uit Ruurlo waarvan de moeder uit Groenlo kwam. Herkenbare beelden van de jaren ’60 van de vorige eeuw.

  2. 22 november 2016 om 13:55

    Het tafereel lijkt op het, wat wij kinderen destijds het “in- en oet baeden” ofwel zoals mijn vader altijd zei: “pesjonkelen” noemden.
    Eenmaal per jaar met allerzielen kon men de zieltjes uit het vagevuur verlossen. Op elk willekeurig tijdstip kon je naar de kerk gaan, bad dan 6 Onze Vaders, 6 Weesgegroetjes en 6 Eer aan de Vaders. Als dat klaar was ging je naar buiten voor een praatje en weer terug de kerk in voor herhaling van het gebed. Iedere keer als men naar buiten kwam was er een zieltje gered. Meestal deed men dat zo´n half uurtje achter elkaar en meerdere keren op een dag als men er tijd voor had.
    Dit beeld achter de kerk, met mensen die naar binnen gaan, naar buiten komen en staan te praten doen mij daar aan denken.

  3. 18 januari 2012 om 12:00

    Bennie 2e antw;.driekoningen is 6 januari; neet van deze drukte,men haalt dan alleen de driekoningen bij de kribbe weg.Volgens mij wachten ze op het bruidspaar dat naor buiten moet komen,ne echte grote boeren broedllachte en feest bij Meijer in de Leppelstroate.De eums waren graag geziende gasten,dee dronken en etten weinig en gaven volle,of need dan.

  4. 18 januari 2012 om 12:00

    Is het een trouwerij of een begravenis of is het driekoningen maar dan niet op een zondag maar op een maandag . . . . Of is het na of voor de mis op zondag of zaterdag . . . . .En is het nou achter of voor de de kerk of moet het taalkundig achter voor de kerk zijn. . . vragen vragen wiedewiede wagen.

Plaats een reactie