Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.116x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Bedrijfsvoetbal Nedap

Jaar: jaren 1950Collectie: Marian Heszling
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Bedrijfsvoetbal.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Marian Heszling
Collectie
Marian Heszling
Jaar
jaren 1950
Afgebeeld op de foto
Op de foto is het bedrijfsvoetbalteam van Nedap uit Groenlo te zien, opgesteld op een voetbalveld. Zes spelers staan op de achterste rij en vijf spelers hurken of knielen vooraan, allen in voetbaltenue. Middenvoor zit de keeper in een donkere trui met een voetbal voor zich. Links onder is Karel Heszling afgebeeld.
Samenvatting reacties
Uit de reacties komen verschillende namen naar voren. Voor de bovenste rij worden onder meer Broer Reijrink, Bernard te Marvelde, Henk Hoffman en Jan Stortelder genoemd; bij Jan Stortelder wordt opgemerkt dat zijn ouderlijk huis aan de Nieuwe Groeneweg stond. Voor de onderste rij worden Karel Heszling, Grootzevert en Fons Koppelman genoemd. Over de speler rechts onder is discussie: meerdere namen van Hofman/Hoffman worden genoemd, waarbij Tonny (Pian) Hoffman uiteindelijk als meest waarschijnlijke identificatie naar voren komt en Bertus Hoffman wordt betwijfeld. De juiste spelling van Karel Heszling is in de reacties bevestigd.
Trefwoorden
bedrijfsvoetbalteam, Nedap, bedrijfsvoetbal, Groenlo, Karel Heszling, Broer Reijrink, Bernard te Marvelde, Henk Hoffman, Jan Stortelder, Grootzevert, Fons Koppelman, Tonny Hoffman, voetbalteam, voetbalveld, werknemers

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

17 gedachten over “Bedrijfsvoetbal Nedap”

  1. 9 mei 2012 om 12:00

    Hoi Ben,ik ga er vanuit dit Tonnie niet is maar ja kan een twijfel gevalletje zijn,wie weet komt er nog een sibber wie het juiste antwoord wel weet,groet je uit de kei

  2. 9 mei 2012 om 12:00

    Heren als het er een van Hofman is zal het Toon zijn,maar ik meende dat Toon Monecon werkte.Bertus is de jongste bij Hofman.Wie weet heeft Marian de namen.

  3. 9 mei 2012 om 12:00

    Mooie oude foto,wat ook niet wist dat dat Karel Hezling ooit gevoetbald heeft,volkomen nieuw voor mij,rechts onder inderdaad bertus Hoffman.

  4. 9 mei 2012 om 12:00

    Boven vlnr 2 Broer Reijrink 3 Bernard te Marvelde 4 Henk hoffman 5 Jan stortelder 6…..Onder 1 Karel Herzeling 2 Grootzevert 3 Fons Koppelman

Plaats een reactie