Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.538x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 47 in de wachtrij.

15_Mulo

Foto van: Collectie : Jet Moorman.
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Jet Moorman.
Trefwoorden
klassenfoto marianum,marianumleerlingen,jongens,meisjes,leerkracht,pater,Stef Wennekes,Ben Hogenkamp, Coen de Nooyer,B Nijenrolde,Vermond?,Henk van Wijngaaden,Tony Noors, Vincent Pothf, Albert Westerman, Jan Westerman,Gera Hooglugt, Jose Paaschens, Ine Dietz,Pauline Gebbink,Iet.Moorman,Marjan Wijnen,Trees van Halteren, Gerrit Rijnder, Jan kiezebrink, Henk Starin, Bennie Woltering

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

8 gedachten over “15_Mulo”

  1. 26 september 2018 om 14:11

    Bovenste Rij L-R (?) ,(?) Stef Wennekes,Ben Hogenkamp, Coen de Nooyer,B Nijenrolde,Vermond?,( ?) Henk van
    Wijngaaden,Tony Noors, Vincent Pothf, Albert Westerman(?
    2e rij Jan Westerman,Gera Hooglugt, Jose Paaschens, Ine Dietz,Pauline Gebbink,Iet.Moorman,Marjan Wijnen,Trees van Halteren,
    #e rij. Gerrir Rijnder, Jan kiezebrink, Henk Starin, Bennie Woltering (?)

  2. 23 augustus 2018 om 14:05

    Hallo Henk, je zult je in verbinding moeten stellen met de auteur van de foto in dit geval Jet Moorman. Vraag aan haar of zij de klassenfoto wil mailen. Scherp in beeld doet dat niet.

  3. 19 juni 2015 om 08:37

    Bovenste tweede van links met iets voorover gebogen is Wim Kothuis, Bovenste rij vierde van links met bril is Koen de Nooyer.Bovenste rij eerste van links met donkere kuif is Albert Westerman naast hem tweede van links is Vincent Pothof.De dames eerste van links Gera Hooglugt en de eerste van rechts Lies van Halderen. Vermelde leerlingen kwamen alle uit Lichtenvoorde.

  4. 9 juni 2012 om 12:00

    Jet,ben jij die jonge dame zittend nr 5 naast dame met shal.boven zal er een van meester Pothof zijn met bril nr 5.de laatste in de rij met zwarte kuif kan er een van Kiens zijn.allen jonger als ik zelf.

Plaats een reactie