Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.183x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Bruiloft van Arnold Meijer en Grade Meekes bij Hotel Meijer

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen:.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotocredit
Collectie : Willy Lansink
Afgebeeld op de foto
Een grote groepsfoto ter gelegenheid van het huwelijk van Arnold Meijer en Grade Meekes. De foto is gemaakt bij Hotel Meijer in Groenlo en toont het bruidspaar, familieleden, vrienden en genodigden. Op de voorste rijen zitten de oudere familieleden, terwijl de jongere generatie achter hen staat opgesteld. De aanwezigen dragen de voor die tijd kenmerkende zondagse kleding, waaronder meerdere vrouwen met een knipmuts. Het bruidspaar Arnold Meijer en Grade Meekes waren de ouders van Jan Meijer, die later Hotel Meijer voortzette.
Trefwoorden
Arnold Meijer, Grade Meekes, Jan Meijer, Hotel Meijer, Café Meijer, huwelijk, bruiloft, familieportret, groepsfoto, Groenlo, mei 1918, knipmuts, boerenfamilie, G.W. Brinke, Kiens, historische foto, ScherpInBeeld.

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

6 gedachten over “Bruiloft van Arnold Meijer en Grade Meekes bij Hotel Meijer”

  1. 19 februari 2014 om 12:00

    Hier op deze foto ken ik Arnold Meijer glijk terug,de borst foto van hr Meijer hangde in de keuken van het cafe.Zelfs heb ik de hr Meijer niet gekent maar neem aan dat hr Meijer in 1948 al was overleden daar er toen die foto er al hangde;,moeder Meijer is oud geworden..

  2. 13 juli 2013 om 12:00

    inmiddels zijn er een paar personen herkend
    op de 3e rij, de 7e persoon G.W.Brinke uit Voor Beltrum(Gunnink)
    op de 4 rij, vierde van rechts,Kiens.

  3. 12 juli 2013 om 12:00

    Willy was dit wel 1920? Aan de kleding te zien lijkt het meer 1900. Het zal een boeren familie zijn. Meijer was vanouds een cafe voor de boeren

  4. 12 juli 2013 om 12:00

    Deze mensen hadden misschien wel feest bij Cafe Meijer maar om welke Fam. dit gaat weet ik ook niet maar wel een prachtige kleren aan knipmutsen zijn ook mooi

Plaats een reactie