Collectie: Wilma Scholten
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album The Funny Larks.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotocredit
- Collectie : Wilma Scholten
- Collectie
- Wilma Scholten
- Trefwoorden
- The Funny Larks : Samen met Blue Diamonds, deze foto is gemaakt tijdens Teenager Steewenparade in het Parochiehuis in 1960. Namen van personen op de foto van links naar rechts. Achterste rij: Hennie Klein Nienhuis, Marian Klein Nienhuis, Diny Snijders, persoon van de Blue Diamonds, Annie van Uem (Uum) , Bennie Kraayenvanger, en twee personen van de Bleu Diamonds.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Het optreden van de Blue Diamonds in het Parochiehuis kan ik me nog herinneren. Ik was in 1960 twaalf jaar en vond het een hele belevenis. In mijn herinnering traden er ook Peter Koelewijn en zijn Rockets met zijn eerste hit “Kom van dat dak af” en Anneke Gronloh
met het nummer “Brandend zand” op. Het was een geweldig feest, de zaal zat vol. Misschien weten lezers nog iets toe te voegen aan de lijst van artiesten. Was Rob de Nijs er ook niet?
Hallo allemaal!!Zal ik jullie eens vertellen, dat enkelen van jullie gelijk hebben, dat Ruud en Riem de Wolff achter-neven van mij zijn. Dit heb ik elders op deze site reeds vermeld. De andere Indische man(de drummer/bandlid is geen familie van mij en ook niet van de fam.Engel.
Zijn naam was/is Dick Messchaert en behoorde tot de vriendenkring. Toen zij in Groenlo optraden, woonde mijn moeder, zus en ik in de Prins Frederik Hendrikstraat.
Gr. Netty.
Hoi Reny,deze naam heb ik al gecorrigeerd zal je de site laten zien Mvg.
benny de naam is volgens mij klein nienhuis van marjan en haar broer. gr.
familie van Netty Frederiks?
de Blue Daimonds waren nog familie van de fam Frederiks uit de Pr Henderik straat, volgens mij neefjes.
Denk nog steeds dat er nog zeer veel unieke foto’s bij de mensen thuis ligt.
Ha gelukkig, ik ben niet de enige!
Het onderschrift zal wel “Sterrenparade” moeten zijn, dat destijds was een gebruikelijke naam voor grote muziekshows.
Maar wat betekent dan in het onderschrift “Steewenparade”?
Beste redactie, bedankt. Ik doe het niet om vervelend te zijn, maar een onderschrift moet kloppen vind ik, dat is het eerste wat men over het algemeen leest bij een foto. Groet, Martie
Wat een geweldige foto’s komen er toch iedere keer weer boven water.
Telkens weer word er weer een doosje ergens gevonden met personen die iedereen herkend.
En wat mij steeds meer opvalt is dat in Groenlo erg veel muzikanten woonden en nog wonen.
Martie, bedankt voor je oplettendheid. We hebben het inmiddels veranderd. Mvrg André
Ha die Wim ! Sorry ik had die link van het jaartal niet gelegd, maar het zou jouw tweelingbroer kunnen zijn.
Beste Wim ;bedankt voor je antwoord,weer een pracht schoolvriend verloren,Kraaienvanger [Bernard]is jaren onze bakker geweest tot hij stopte.
Beste Bennie. Bennie Kraaienvanger
is voor een aantal jaren overleden.
En Richard toen deze foto is genomen was ik 12 jaar.groetjes
En om de foto met namen compleet te maken: onderaan de gebroeders Riem en Ruud de Wolff, of te wel The Blue Daimonds. Ruud was de oudste van de twee en overleed in 2000. Samen hadden ze vele hits maar de bekendste was wel Ramona uit hetzelfde jaar als de foto hierboven.
Richard dat is de hr Nijenhuis met zijn zus zij is gehuwd met Jan Leunisen.en dan komt Diny Snijders en hr Engel? en al laatse Bennie Kraaienvanger;of hij noch leeft?
Ik weet nog goed dat de heren op bezoek gingen `s avonds bij de familie Engel. Ik was toen een jaar of 5. Het stond er zwart van het volk in de Bisschop Roveniusstraat. Links op de foto is dat Wim Wellink?
Prachtige foto, geeft de tijd goed weer. In het onderschrift staat Blue Diamon[t]s met een t, dit moet met een d zijn. Blue Diamonds.