Cycloon 1927

Een van de slachtoffers van dit natuurgeweld was de boerderij van de familie Borgijink

Informatie over deze foto – sluiten
Fotocredit
Collectie : H. Nales
Collectie
H.Nales
Jaar
1927
Samenvatting reacties
Samenvatting van de reacties: Een van de slachtoffers van dit natuurgeweld was de boerderij van de familie Borgijink (ook wel aangeduid als Heerdink of Heerink).  De foto waar in deze reacties naar wordt gerefereerd, toont de trieste nasleep en de bewoners/omstanders bij deze totaal verwoeste boerderij. Op de afbeelding zijn onder anderen leden van de families Borgijink, Leuvekamp, Wiggers, Huiskes en Van Schaik te zien.
Trefwoorden
Stormramp,Borgijink,Leuvekamp,Gerrit Borgijink,Anna Borgijink,Jan Borgijink,Frans Borgijink,Leide Borgijink Huiskes,Hendrik Borgijink,Mina Wiggers,Jan huiskes,Bernard van Schaik,Frans van Schaik

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Cycloon 1 juni 1927.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

7 gedachten over “Cycloon 1927”

  1. 27 maart 2015 om 17:57

    Deze boerderij stond aan de huidige ringweg in voor Beltrum in de buurt van de huidige boerderij van de gebroeders Groot Wassink.
    De familie heeft een nieuwe boerderij gebouwd aan de Groenloseweg in voor Beltrum dicht bij de afweg, Helbargsweg.

  2. 16 november 2013 om 12:00

    Ans, ja het was wel deze familie Borgijink, de boerderij op de foto hierboven stond niet op de plek van de huidige boerderij, maar waar dat ook al weer was?

  3. 15 november 2013 om 12:00

    Dit is de verwoeste boerderij van de familie Borgijink (Heerink/Heerdink). Op de foto staan v.l.n.r. mevr. Leuvekamp, Gerrit Borgijink, de kinderen Hendrik, Anna, Jan en Frans Borgijink, dan Leide Borgijink-Huiskes, Hendrik Borgijink, Mina Wiggers, en Jan huiskes. Met hoed is Bernard van Schaik en daarnaast zijn broer Frans van Schaik. De beide jongens zijn onbekend. Bron: In de ban van de windhoos door B.H.M. te Vaarwerk, J. Baake en L.A. van Dijk. Een uitgave van de historische kring Eibergen.

Plaats een reactie