Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.519.083x bekeken en hebben 37.481 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

St.Vincentius-ziekenhuis

Collectie: Berry TemminghofFoto van: Berry Temminghof
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotograaf
Berry Temminghof
Collectie
Berry Temminghof
Trefwoorden
St.Vincentius-ziekenhuis

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

7 gedachten over “St.Vincentius-ziekenhuis”

  1. 19 mei 2014 om 12:00

    De foto kun je dichter bij halen, dan druk je op Ctrl en + (Ctrl ingedrukt houden als je de plus indrukt ,Ctrl is links onder en rechts) dan word hij groter, weer terug Ctrl _ Maar dat wisten jullie al,dat kan met alle fotoos op Scherpinbeeld.Groet

  2. 18 mei 2014 om 12:00

    Inderdaad Ans, in het midden van de foto iets links van het zwarte dak, daar zie ik ook iets dat lijkt op de toren van de Waterstaatskerk, maar of dat zo is?

  3. 17 mei 2014 om 12:00

    Hallo Roy, ik zocht de Waterstaatskerk meer naar rechts, achter de gebouwen van het Pensionaat. De foto is genomen vanaf Schralenstein omgeving brug.

  4. 16 mei 2014 om 12:00

    Mooie foto. Inderdaad de Lange Wal en de gracht nog wat minder gekanaliseerd tussen de huidige nieuwbouw door. De contouren zijn van de Waterstaatskerk én de kerkmolen daarachter.

  5. 14 mei 2014 om 12:00

    Foto van voor 1906. De Rk Calixtuskerk staat er nog niet op. De eiken aan de Lange Walbstaan er voor een groot deel nog en tussen de bomen door zijn nog wat contouren zichtbaar van molen en de directe omgeving ervan. De eiken zijn waarschijnlijk ook al een jaar of 130 oud. Het zou mooi zijn dat daar weer een wal aangelegd zou worden.

Plaats een reactie