Gezicht op de Winterswijkseweg in Groenlo met een brugleuning en zware laanbeplanting langs de weg. De datering is vermoedelijk rond 1950. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Jaar
- circa 1950
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is de Winterswijkseweg in Groenlo te zien, met een rustige rijbaan die langs hoge bomen en beplanting loopt. Links staat een lichte brugleuning of hekwerk langs het water of de gracht; in de reacties wordt dit omschreven als een provisorische brugleuning. De weg is leeg en er zijn geen voertuigen of personen zichtbaar. De opname geeft een beeld van de laanbeplanting en de situatie bij de brug vóór latere aanpassingen aan brug, gracht en plantsoen.
- Samenvatting reacties
- In de reacties wordt gewezen op de grote bomen langs de Winterswijkseweg en op de provisorisch aandoende brugleuningen. Een mogelijke datering wordt voorzichtig geplaatst tussen 1945 en de bouw van de brug uit 1954. Ook wordt vermeld dat deze brug later opnieuw is vervangen en dat bij de latere herinrichting de gracht, het plantsoen en de laanbeplanting zijn aangepakt.
- Trefwoorden
- Winterswijkseweg, Groenlo, brug, brugleuning, gracht, plantsoen, laanbeplanting, straatbeeld, weg, jaren 1950
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Winterswijkseweg.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Prachtige foto Joop, mooie bomen. Mooi dat deze laanbeplanting 3 jaar geleden min of meer weer aangeplant is.
Ja het wordt zeker anders maar ook zeer mooi, deze De brug wordt nu voor de tweede keer veranderd, nu de brug uit 1954 er uit en een nieuwe er in, de gracht en het plantsoen aangepakt en er komen weer veel bomen terug dus alles komt er weer zeer mooi uit te zien.
Mooi hoor, met die grote bomen. Provisorische brugleuningen. Is dit ergens tussen 1945 en de bouw van de huidige brug (1954)? Anno 2014 wordt alles weer heel anders…
Bekende foto Joop;