Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Home.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Trefwoorden
- zoekplaatje
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
een kunstwerkje, soort pagode, gemaakt van nestkastjes.
Hartelijk gefeliciteerd Martin Platter. Het is een soort kunstwerk dat bij Tjeu Nikkesen in de tuin staat, Het is gebouwd op een lantaarnpaal en je kunt het vanaf de weg zien. Het begint met een grote kring van nestkastjes, daarop weer een kleine kring enzovoort. Wat jullie hier zien is het bovenste nestkastje met het aanvliegplankje voor de vogels. Ik heb met opzet niet het invlieg gaatje op de foto gezet om het een beetje moeilijker te maken. Achteraf vind ik dat ik toch wel heel veel hints heb moeten geven.
Je moet inderdaad goed opletten, vooral omdat het vrij hoog is, Echt een ZOEK-plaatje!!
Martin, ik ga er op letten als ik weer eens bij Piet in de snackbar kom. Bedankt voor je uitleg.
ik heb jullie hieronder toch zo veel signalen gegeven………..
Ha Martie, het lijkt op de foto heel wat, maar het is kleiner dan je misschien zou denken. Het is inderdaad een soort duiventil, maar dan voor kleine vogels. Het bestaat uit kleine nestkastjes (niet geteld maar het zijn er best veel) en wat je ziet is bovenste deel.
Hallo Martin, wat moet het voorstellen? Groet, Martie
Het was even zoeken, maar ik heb het gevonden: rechts naast de ingang van snackbar Floor, boven de grote heg.
loop eens naar de boompjeswal, daar waar het nog wel toegankelijk is en kijk eens om je heen. Hier kun je de frites al ruiken.
Inderdaad Gerrit, de vogeltjes kunnen in deze huisjes een nestje in maken, maar duiven zijn er te groot voor. Ik denk meer aan mussen en mezen.
Het lijkt wel wat op een soort duiventil maar zonder nadere hints komen we niet verder denk ik.
Je word al warm Willy, maar ik schree f”binnen de gracht”
Nog een gokje dan: Hoek Winterswijkseweg/Lichtenvoordseweg.
Dat park, die vogelkooi.
je kunt er op dit moment niet met de auto komen, maar te voet lukt het wel om dot voorwerp vanaf de openbare ruimte te zien.
een kleine hint: biet ver verwijderd van het project Boompjeswal
Martie, geen deel van een houten schutting maar staat wel bij een afscheiding.
Nee Bonnie, dit “object “bevindt zich binnen de gracht.t
Is het wellicht het dak van het schuurtje van het hertenkamp op de halve maan?
Het is een deel van een houten schutting.
Willy, je moet het binnen de grachtengordel zoeken. Het is vanaf de openbare ruimte te zien. Echter, je moet enige moeite doen omdat momenteel in de openbare ruimte van alles aan de hand is.
Gokje, dierenartsenpraktijk naast Diny”s dansschool ??
nee helaas Erwin, wel een gemeenschapshuis maar niet voor mensen.
Laten we een gokje wagen: Is het onderdeel van het balkon / trap van het gemeentehuis?