Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.704x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Noodweer: Notenboomstraat.

Jaar: 17 juni 1927Collectie: Eduard.M.Smit
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
17 juni 1927
Trefwoorden
noodweer,stormramp,1927,wateroverlast,noteboomstraat,pomp

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

10 gedachten over “Noodweer: Notenboomstraat.”

  1. 30 juli 2014 om 21:23

    Erik, in voor middeleeuwse tijden stroomde een kromme bocht van de Slinge achter de Notenboomstraat langs om vervolgens weer met een scherpe bocht naar rechts af te buigen. Als je het peil van het diepste punt van de Notenboomstraat met de Hoge Hartreise vergelijkt dan scheelt dat 8 meter..

  2. 29 juli 2014 om 16:32

    Men zeg;vrógger slechte tied;maor kinderen waren er zat,de olde hr Bouwhuis had er 13 hé zij altied;hoof er moar met den vinger noar te wiezen en het is weer zo wiet.Moar ze bunt allemoal groot de worden.

  3. 29 juli 2014 om 14:14

    Een kinderrijke omgeving, zo te zien. Het tweede huis van links heeft nog een vakwerkvoorgevel. En daar tegenover (in de jaren 30 nieuwbouw slagerij Luiken) lijkt het huis nog een houten topgevel te hebben. Zoiets als de stadsboerderij nu nog heeft.

Plaats een reactie