Jaar: 1953Collectie: Gerard Halink
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Kermis Diversen.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Gerard Halink
- Jaar
- 1953
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto zijn bij de Grolsche kermis in Groenlo twee vrouwen en meerdere kinderen te zien, poserend bij een trapauto die door een fotograaf als attribuut werd gebruikt. Een kind zit achter het stuur van de kleine auto, terwijl andere kinderen en de vrouwen eromheen staan en zitten. De opname is gemaakt bij een brug of kade met een metalen leuning, langs water en met bomen op de achtergrond. De namen Annie Halink, Mietse ter Braak, Hans ter Braak, Gerard Halink, Cristel ter Braak en Joke Halink zijn aan deze opname verbonden.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties blijkt dat het trapautootje niet van de familie zelf was, maar waarschijnlijk hoorde bij een fotograaf die tijdens de kermis foto’s maakte. Reageerders herkennen onder meer Gerards moeder en Mietse ter Braak. Hans ter Braak herkent zichzelf, zijn moeder en zijn zus op de foto. De reacties bevestigen daarmee dat de opname een familiefoto rond de Grolsche kermis betreft, met personen uit de families Halink en Ter Braak.
- Trefwoorden
- Groenlo, Grolsche kermis, kermis, trapauto, kermisfotograaf, kinderen, familie Halink, familie Ter Braak, Annie Halink, Mietse ter Braak, Hans ter Braak, Gerard Halink, Cristel ter Braak, Joke Halink, jaren 1950, brug, park
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Hey…. Zo zie ik mezelf, moeder en zus, ook nog eens terug. Toch maar even een screen dump van gemaakt.
Hallo Gerard;is de jongste broer van je moeder overleden;kende hem goed even als zijn vrouw ,wel lang geleden maar toch doet het mij wat.Was altijd vriendelijk ,correkt,R.I.P.
De wagen was wel vol geladen , ik tel 6 personen. Weet jij de namen nog?
Hallo Ans
Dir was van een of andere fotograaf die daar toen foto’s stond te maken. Dus dat autootje was niet van ons zelf
Wat een prachtig autootje Gerard. Hadden kinderen dit speelgoed al in de jaren vijftig?
Gerard,de dames jou moeder en Mietse duindelijk herkenbaar.mvg