Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen:.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Trefwoorden
- personen ??
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Voor Jan Snijders zijn ouders woonde er mijn opa;Brockotter Keuneger,Diene van de kunne,de buurman was Jan zijn grootvader met vrouw kinderen waar van Jan zijn vader er een van was.
Wim, de digitale kopie is onderweg. Groet, Martie
En je kijkt hier op een woning die omstreeks begin jaren 60 gesloopt is we speelden vaak op de plek waar de woning heeft gestaan .links hiervan ging het steegje waar in die tijd de Hongaars woonde. ik herinner mij nog zijn zwarte auto.Achter deze woning heeft opa Koenders papier opslag gehad.
De foto is gemaakt in de tuin voor het huis van familie Snijders.
Andre bedankt.zal het proberen maar moet nu weg.mvg
Wim,had ik het toch goed gezien,maar hou een slag achter de arm,maar wel duindelijk.achter rechts het huis van Mijn ome Gerri Brockotter.en re Braake[Hakse]
Mijn moeder is geboren in 1924 en getrouwd in 1944, en hier woont ze nog in de Wheme, Dus dicht tegen de 20 aan. op de plek waar ze staan hebben nooit geen huizen gestaan, tenminste zover ik het mij kan herinneren. En achter hun volgens mij ook niet, want je had in de Wheme alleen de Smederij met een oneven no. 3.
Wim, hoe oud is je moeder hier? Een jaar of 20? Dan zou de foto in de oorlog gemaakt zijn. Het lijkt of er nog geen bom op de kerk gevallen is, maar dat is niet heel goed te zien. Jammer trouwens, dat al die huizen daar weg zijn.
Wim fotos kun je niet downloaden. Vraag Ben even en en Ben kennende krijg je denk ik heus wel de foto.
Prachtig, een foto van mijn moeder die ik nog nooit gezien heb. Rechts mevrouw Stortelder en links mijn moer Riek Bekkenutte. De foto is gemaakt in een moestuin in de Wheme. De fam. Gerhards – Stortelder woonden Wheme 2 en mijn moeder woonde Wheme 4. Ze was destijds bij de Fam Gerhards om het huishouden te leren. Haar moeder was plotseling overleden en ze moest als 12 jarig meisje thuis komen van school, om de huishouding te doen, mijn opa was met 6 kinderen achter gebleven. Ja zo ging dat vroeger.
Redactie van Scherp in Beeld kan ik als donateur deze foto downloaden? Zo nee dan moet ik Ben Dechering vragen om een digitale copie. Wat een verrassing voor mij, en hier is Scherp in Beeld toch ook een beetje voor bedoeld.
Bennie. Scrol even helemaal naar beneden naar de pagina. Klik op de link praotstoel en je bent op de praotstoel.
Is er een sibber die even een paar regels op de proat stool wil zetten dan kan ik een stukje schrijven en in loggen mvg
Martie;slaap nog niet uit ;zoals je ziet was het 6 uur,maar bedankt op merking Links kan de moeder van Wim zijn en rechts de vrouw van Willy Stottelers .
Uh Bennie, wie is nu wie? Je noemt twee keer rechts. Groet, Martie
De Wheme;rechts de vrouw van Willy Stottelers,en rechts kan Wim Niewenhuis zijn moeder zijn.