Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.705x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Groenlose Hengelsport Vereniging

Collectie: Groenlose Hengelsport Vereniging
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Groenlose Hengelsport Vereniging
Trefwoorden
gracht,vissen,ghv,hengelsport

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

6 gedachten over “Groenlose Hengelsport Vereniging”

  1. 9 december 2014 om 19:46

    Erik;s;avonds op de kerkwal met ne piere paling as het knapt,Bertus Heutink zat er vaker s;avonds en dan een heel spul leu achter hum en maor proaten en ouw hoeren,Lowie Lintner,Frits Pietersen ,Heman Oosterholt ,Gait van Druten,Bernard Koenderink enz enz,En Bets paling vangen.prachtige tied.

  2. 9 december 2014 om 13:04

    Erik;niet een met een stoeltje,viskoffer,gewoon ne akkentasse,nu heeft een visser een halve auto vol.Weet jij nog van die bamboe hengels aan eén stuk,bie Schutte en Bramer? lijn er aan en klaar.De visser met hoed ;denk aan Joanes Michielsen.

  3. 9 december 2014 om 11:42

    Is dit ongeveer dezelfde locatie als die waar de auto uit Zwartsluis staat? Je ziet inderdaad veel mensen in hun zogenaamde zondagse pak. Vaak waren dat oudere kleren di afgedragen werden. Vrijertijdskleding kwam m.i. pas begin jaren zestig.

  4. 7 december 2014 om 13:38

    Ja Bennie dit is de Maliebaan. Wat ook opvalt is de onderlinge afstand van ongeveer 5 meter. Tegenwoordig is dit 15 meter. Ja met het pak nog an Bennie, dat is wel grappig.

Plaats een reactie