Portret van een oudere man en vrouw, vermoedelijk uit de familie Wiggers. Reacties plaatsen hen bij de Tramstraat in Groenlo. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Collectie
- Robert Wiggers (Canada)
- Jaar
- jaren 1930
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto zijn een oudere man en een oudere vrouw te zien, staand op een onverhard pad of in een tuin met struiken en bomen op de achtergrond. De man draagt een donker pak met overhemd en stropdas; de vrouw draagt donkere kleding met een lange rok of jurk en een vest. Uit de reacties blijkt dat de identificatie niet helemaal zeker is, maar de personen worden in verband gebracht met de familie Wiggers en met een woning aan de Tramstraat in Groenlo.
- Samenvatting reacties
- In de reacties werd gevraagd of dit vader en moeder Wiggers van de klompenmakerij waren, die later naar Canada zijn vertrokken. Een andere reactie corrigeert dit: het zou om hun ouders gaan, die aan de Tramstraat in Groenlo woonden. Hun witte huis wordt geplaatst als het tweede huis links wanneer men vanuit de Vicariestraat de Tramstraat in komt.
- Trefwoorden
- Groenlo, personen, portret, echtpaar, familie Wiggers, Wiggers, Tramstraat, Vicariestraat, klompenmakerij, ouderen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 7.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
dank je wel Annie.
Nee, dit zijn daar de ouders van, die woonden in de Tramstraat,
het witte huis van hen staat er nog, als je uit de Vicariestraat komt, het tweede huis links, Tramstraat. Gr
Zijn dit vader en moeder Wiggers van de klompenmakerij, die later naar Canada zijn vertrokken?