Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.359x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Rabeldersteeg

Fotograaf: Appie HemeltjenCollectie: Stadsmuseum Groenlo
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Rabeldersteeg.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotograaf
Appie Hemeltjen
Collectie
Stadsmuseum Groenlo
Trefwoorden
rabeldersteeg,schutting

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

9 gedachten over “Rabeldersteeg”

  1. 9 september 2015 om 15:17

    “mijn straatje”….. eind jaren 40. Direct rechts natuurlijk de woning van Willemken Anten. Wat velen niet weten is dat dit pand, samen met de woning rechts (nummer 2) oorspronkelijk even hoog waren. Pas veel later is op nummer 2 (voormalig Overbekking en een tijd ons huis) een extra verdieping geplaatst. Oorspronkelijk zijn beide woning van 1790.

  2. 6 september 2015 om 15:46

    bennie daar heb je gelijk in , maar dat hij in Winterswijk werkte dat wist ik niet ,als kind gooide we daar die knikkers die knalde ,ja klein knalletje ,in de gang ,en dan lopen
    gr wim

  3. 6 september 2015 om 01:27

    Willie ;je vergis je;tegen over Anten zat bakker Te Bruin.,de hr Anten werkte bij de wasserij in W;wijk veel mensen brachten daar hun was heen.hij haalde het ook wel eens op met zijn bakfiets.

Plaats een reactie