Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.637.784x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Familie Lichtenberg-Klein Kiskamp

Jaar: 1927
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Familiefoto"s.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Jaar
1927
Afgebeeld op de foto
Op de foto is een groepsportret te zien van de familie Lichtenberg-Klein Kiskamp uit de Walstraat in Groenlo, gemaakt op 31 augustus 1927. Johannes Hendrikus Lichtenberg en Harmina Johanna Klein Kiskamp zijn bij deze foto vermeld; ook de namen Berendina, Jan, Hendrik, Gerrit, Bernard en zus Trui zijn overgeleverd. De familie poseert buiten, vermoedelijk in een tuin of op een erf. Enkele ouderen en kinderen zitten vooraan, terwijl volwassenen achter hen staan. Voor de groep staat een kleine tafel met kleed en bloemstukken; op de achtergrond zijn struiken en een hek zichtbaar.
Samenvatting reacties
Uit de reacties komt naar voren dat deze foto wordt herkend als de familie Lichtenberg-Klein Kiskamp uit de Walstraat in Groenlo, de overgrootouders van kapper Hennie Lichtenberg. Ook is gewezen op een stamboom die mogelijk helpt bij het verder benoemen van de afgebeelde personen. Enkele reacties noemen een mogelijke relatie tussen de families Bekkenutte en Klein Kiskamp; deze koppeling blijft voor deze foto onzeker. Dini Klein Kiskamp, de vrouw van Gait Bekkenutte, wordt genoemd bij andere foto’s van de Notenboomstraat uit 1934.
Trefwoorden
Groenlo, Walstraat, familie Lichtenberg-Klein Kiskamp, familiefoto, groepsportret, Johannes Hendrikus Lichtenberg, Harmina Johanna Klein Kiskamp, Lichtenberg, Klein Kiskamp, Berendina, Jan, Hendrik, Gerrit, Bernard, Trui, Hennie Lichtenberg, Bekkenutte, tuinportret

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

7 gedachten over “Familie Lichtenberg-Klein Kiskamp”

  1. 30 augustus 2010 om 12:00

    Kreeg vanmorgen een mail met bijgevoegd twee foto’s van Piet Nekeman.

    Ik hoop dat hij ze ook op scherpinbeeld publiceert

    De foto’s die Piet hierbij heeft toegevoegd zijn van de Notenboomstraat 1934.
    Aan de waterpomp staat Dini Klein Kiskamp, de vrouw van Gait Bekkenutte.
    Op de andere foto staan 2 onbekende vrouwen in de deuropening.
    Nog 1 aantekening.
    Volgens de volkstelling van 1947 moet dit Notenboomstraat a325 zijn.

Plaats een reactie