Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.279x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Con Brio op het toneel

Jaar: jaren 1950Collectie: Raymond Eskes
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album ConBrio.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Raymond Eskes
Jaar
jaren 1950
Afgebeeld op de foto
Op de foto zijn vijf uitvoerenden van Con Brio te zien tijdens een toneel- of muziekuitvoering op een podium. Enkele personen zitten, één man staat met een gitaar, en meerdere spelers hebben een snaarinstrument vast. Het podium is ingericht met een geschilderd interieurdecor met hoge ramen en gordijnen. Aan beide zijkanten staan borden met de tekst “Con Brio”.
Trefwoorden
Con Brio, toneel, toneeluitvoering, podium, theater, muziekuitvoering, snaarinstrumenten, gitaar, decor, vereniging, Groenlo

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Plaats een reactie