Jaar: 1990Fotograaf: Willy DevillersCollectie: Willy Devillers
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Memorabilia uit Groenlo.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Fotograaf
- Willy Devillers
- Collectie
- Willy Devillers
- Jaar
- 1990
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is een witte handdoek van Hameland te zien. In rood/oranje staan bovenaan de tekst HAMELAND en daaronder een kaart met gemeentegrenzen en plaatsnamen, waaronder Ambt Delden, Diepenheim, Neede, Haaksbergen, Borculo, Eibergen, Ruurlo, Groenlo, Lichtenvoorde, Winterswijk, Aalten en Dinxperlo. Onderaan staat een rood/oranje beeldmerk. De handdoek hoort bij memorabilia rond Hameland en laat een werkgebied zien waarin ook Groenlo is opgenomen.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties blijkt dat de handdoek meer laat zien dan alleen het gebied rond Groenlo. Hameland was in die periode ook buiten de Gelderse provinciegrens actief; Ambt Delden wordt daarbij als voorbeeld genoemd. Daarnaast wordt aangegeven dat Hameland destijds ook activiteiten in Duitsland had, al is dat op deze handdoek zelf niet afgebeeld.
- Trefwoorden
- Hameland, Hamaland, handdoek, memorabilia, Groenlo, Ambt Delden, Diepenheim, Neede, Haaksbergen, Borculo, Eibergen, Ruurlo, Lichtenvoorde, Winterswijk, Aalten, Dinxperlo, Achterhoek, werkgebied, kaart, gemeentegrenzen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ook in Duitsland waren ze actief.
Op deze handdoek is duidelijk te zien dat in die tijd de Hameland ook buiten de Provinciegrens actief was. Zoals Ambt Delden.