Jaar: 1940-1945Collectie: Tonnie Schartman
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 3.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Tonnie Schartman
- Jaar
- 1940-1945
- Trefwoorden
- Diverse personen aan de gracht in Grolle.
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Annie bedankt voor je reactie wist wel dat het het een vriendin van mijn moeder was maar de naam was me ontschoten, toen ze later in Groenlo was is ze vaak bij moeder aan de Tramstraat op bezoek geweest. Dat bedoel ik met vriendinnen voor het leven. mvg.
Het meisje op de voorgrond is mijn schoonzus Rieky te Molder, die in 1948 is gehuwd met een van onze Engelse bevrijders. Zij leefde tot haar overlijden in Londen, maar kwam elk jaar met haar gezin naar Groenlo.
Het meisje met de bloemetjesjurk is haar oudere zus Diny.
Als de foto compleet is net alsnu hoef je echt de redactie niet over aan te spreken Tonny ;ze zien het en slapen niet;
19 11 2016 zie mail.alle 4 dames genoemd ;
Tonny je moet beter lezen anders antwoord ik niet meer op jou ingezonden fotoos;2x dames te Molder en Je moeder en tante duindelijk vermeld;en zeg mij ook niet waar deze foto is genomen;heb je bewijs genoeg van Martie; heeft dit ook bevestigt;mvg bennie;dus foto compleet;ik hebde dames en heren gekent van kinds af ;was er als kind aan huis.mvg bennie
Dus samenvattend zijn de volgende personen bekend,van voren naar achteren nr:1 ???????? nr:2 Gerda Hessling nr:3 Diny te Molder nr:4 Paula Hessling zittend aan de Grolse gracht.Dus redactie graag de namen plaatsen onder de foto bvd.
Bennie, je hebt het weer goed. Het is inderdaad dat stukje graft onderaan het Mussenbergbolwerk langs de Joodse begraafplaats..
Martie ;achter aan zie je het huis van schilder te broeke en n;stukje Overbekking de opa van Gerrit Buijtink.
Hoi Martie IK denk zeker dat dit aan de zoals ze vroeger zeiden grafte is, zit te denken aan kanonswal ter hoogte van de vroegere vogelstang wat denk jij zou dat kunnen?
Moi Ans ik heb geen idee,ze is getrouwd geweest met Adam Usiski ze woonden in Rainy River Ontario zijn daar na de oorlog heen vertrokken.Ze kregen 2 zoons Danny&Stanley,mijn vader en moeder zijn er verschillende keren op vakantie geweest geweldig toch?
Moi Theet, dat heb je goed gezien.
Martie achter het jodenallee
Is dit an de Grolse grafte?
Oke opgelost heb weer beeld
Zwart eeld;kan niks zien terwijl ik vanmorgen foto heb beantwoord;lig het aan mijn laptor?
Was Paula de eerste Canadezenbruid?
!mej te Molder 2 Tante Grada,jmevfr te Molder en tante Paula.
Tonnie hoi.daar zit je moeder tussen,v.a vooraan de tweede?