Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Trefwoorden
- goudsmidstraat
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Ans zat bij je in de familie;Harry zijn vrouw was heskes;en Jo Peer haar man.
Ik herinner me nog de trouwdag van Dies Heuskes en Rein Putman. Het moet omstreeks 1948 geweest zijn.
Harrie repareerde naaimachines.
Was Tonnie niet de uitbater van Hotel ’t Centrum?
Ja Heuskes was Voerman en later chauffeur, In dit pand hadden ze een comestibles zaak, fijne vleeswaren etc.
TONNI Bekke -Baks;naaimachine repr;enz
Heuskes en Messink waren buren en hadden ook samen een uitgang achter;meende dat het pand altijd van Heuskes is geweest;meneer werkte brouwerij;chauffeur.
Willy;Jan Harry Ria Agnes waren kids van Louis Messink-Koppelman;de barbier.
Ik ken wel een kapper Jan Messink en die zat naast de Pam Pam met zijn kapperszaak. Was Louis dan de vader van Jan en Harrie??
Dit is de achterzijde van het oude pand van Heuskes. Later kapper Louis Messink, later Pam Pam.