Statistieken: 9.537 foto's in 665 albums zijn 8.518.883x bekeken en hebben 37.480 reacties. Nog 53 in de wachtrij.

Kerkwal: Winter1963.

Jaar: winter 1963Collectie: Eduard.M.SmitFoto van: Lies Smit-Heuitink
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotograaf
Lies Smit-Heuitink
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
winter 1963
Trefwoorden
Kerkwal,winter 1963,truusje stevens,ziekenhuis,voorstraat

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

4 gedachten over “Kerkwal: Winter1963.”

  1. 1 januari 2017 om 07:42

    Volgens mij hebben wij het er op SIB al eens over gehad, dat “hokje” met die schoorsteen er op. Wat was dat ook alweer? Bennie Brockötter had daar volgens mij nog een verhaal over.

  2. 1 januari 2017 om 07:39

    Ans, dat is dan al de Deken Hooijmansingel. Je had daar de splitsing, naar links ging je de Tramstraat in en rechts aanhoudend bleef je op de Deken Hooijmansingel, komens vanaf het Marianum.

Plaats een reactie