Woonhuis aan de Lichtenvoordseweg 28 in Groenlo, met versieringen bij het 40-jarig huwelijksfeest van Toos en Gerrit Groot Bruinderink. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Collectie
- Rein Groot Bruinderink
- Jaar
- onbekend
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is het woonhuis aan de Lichtenvoordseweg 28 in Groenlo te zien. Het bakstenen huis heeft een voortuin met lage heg, een groot voorraam met zonnescherm, bovenramen met gordijnen en rechts een oprit langs de zijgevel. Voor en naast het huis staan bloeiende bomen. Bij de gevel staan smalle coniferen die, naar aanleiding van het 40-jarig huwelijksfeest van Toos en Gerrit Groot Bruinderink, met roosjes lijken te zijn versierd. Rechts is nog een deel van het naastgelegen huis zichtbaar; dit wordt in reacties in verband gebracht met de families Klein Tank en Giesbers.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties blijkt dat dit huis links stond van het huis van de familie Klein Tank, waarvan op de foto nog net iets te zien is. Bij het naastgelegen oude huis wordt ook de naam Giesbers genoemd; mogelijk speelde dit pand een rol in de familiegeschiedenis van Groot Bruinderink, maar dat is niet helemaal zeker. De versierde coniferen verwijzen naar het 40-jarig huwelijksfeest van Toos en Gerrit Groot Bruinderink. Een mogelijke sloop in verband met de rondweg wordt alleen als vraag genoemd en is niet bevestigd.
- Trefwoorden
- Groenlo, Lichtenvoordseweg, Lichtenvoordseweg 28, woonhuis, woning, Toos Groot Bruinderink, Gerrit Groot Bruinderink, Groot Bruinderink, 40-jarig huwelijksfeest, huwelijksjubileum, familie Klein Tank, familie Giesbers
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Lichtenvoordseweg.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Beste Rein, elders op SIB hebben we de discussie al gevoerd dat dit huis aan de rechterkant ook het huis was van de familie Giesbers. Misschien was dit ook het geboortehuis van je moeder. Via volgende link is het in beeld: https://scherpinbeeld.nl/foto/498/familiefoto039s–deel-1/7764/8famieliebruinderink1
Rechts ervan stond het oude huis waarin de familie klein Tank woonde.
40 jarig huwelijksfeest alweer een tijd geleden.
Toos en Gerrit vierden kennelijk een jubileum, te zien aan de met roosjes versierde conifeertjes.
Deze stond links, op de foto zie je nog net het huis van Klein Tank.
Gesloopt voor de rondweg? Kan me het niet meer herinneren. Srond deze links of rechts van Klein Tank?