Jaar: circa 1910
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Lievelderstraat.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Jaar
- circa 1910
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is het smidshuisje aan de Lievelderstraat in Groenlo te zien, bij de wal. Het gaat om een bakstenen hoekpand met pannendak, hoge ramen en een winkeldeur. Voor de deur staan een vrouw met schort en een kind. In het bovenlicht van de deur is winkeltekst zichtbaar en in het raam rechts staan flessen uitgestald, passend bij de vermelde winkel- en slijterijfunctie. Het pand wordt in verband gebracht met Roebers en met Antonia Tops, die als naaister en winkelierster wordt genoemd.
- Trefwoorden
- Groenlo, Lievelderstraat, De Wal, smidshuisje, Roebers, Antonia Tops, naaister, winkelierster, slijterij, winkel, winkelpand, hoekpand, bebouwing, straatbeeld, vrouw, kind, etalage
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.