Jaar: jaren 1930Collectie: Stadsmuseum Groenlo.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 9.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Stadsmuseum Groenlo.
- Jaar
- jaren 1930
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto zijn Johan Wilhelm Hessling en Katarina Gerharda Hessling-Oosterholt te zien in een zwart-wit studioportret. Zij staan naast elkaar voor een geschilderde achtergrond. Johan Wilhelm draagt een donker pak met stropdas en corsage en houdt een hoed in zijn hand. Katarina Gerharda draagt een donkere jurk met lichte blouse of sjerp, een ketting en een corsage, en houdt een groot boeket bloemen vast. Door de kleding, corsages en het boeket lijkt het waarschijnlijk om een portret ter gelegenheid van hun huwelijk te gaan.
- Trefwoorden
- Johan Wilhelm Hessling, Katarina Gerharda Hessling-Oosterholt, Hessling, Hesseling, Oosterholt, Groenlo, echtpaar, bruidspaar, huwelijk, portret, studioportret, Diverse personen
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.