Hennie ‘Swing’ Nieuwenhuis en Jos Rosendahl

Hennie ‘Swing’ Nieuwenhuis is te zien bij een drumstel. De jongeman rechts is in reacties herkend als muzikant Jos Rosendahl.

Informatie over deze foto – sluiten
Collectie
AnnMieke Nieuwenhuis
Jaar
jaren 1970
Afgebeeld op de foto
Op de foto zijn Hennie ‘Swing’ Nieuwenhuis en rechts vermoedelijk Jos Rosendahl te zien bij een drumstel in een binnenruimte. Nieuwenhuis zit links met drumstokken in zijn hand; boven zijn hoofd houdt de jongeman een tamboerijn. Op de voorgrond staan trommels en bekkens, met daarachter geluidsapparatuur en een laag donker plafond. De foto heeft de sfeer van een repetitie- of optreedruimte, maar de exacte locatie is niet bekend.
Samenvatting reacties
Uit de reacties komt naar voren dat de jongeman rechts waarschijnlijk Jos Rosendahl is. Hij wordt genoemd als toetsenist-zanger en elektrisch-organist, onder meer bij Allicht, Pur Sang en vroeger bij het Hameland Combo in de Harmonie in Winterswijk. Ook wordt vermeld dat hij, voordat hij beroepsmuzikant werd, stukadoorde bij het bedrijf van zijn vader.
Trefwoorden
Hennie Nieuwenhuis, Swing, Jos Rosendahl, Groenlo, muzikanten, drumstel, drummer, tamboerijn, toetsenist, zanger, elektrisch orgel, Hameland Combo, Allicht, Pur Sang, Winterswijk, Harmonie

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 7.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

4 gedachten over “Hennie ‘Swing’ Nieuwenhuis en Jos Rosendahl”

  1. 2 februari 2018 om 15:09

    Jos Rosendahl speelde elektrisch orgel en zong vroeger bij het Hameland Combo zoals bij de Harmonie in Winterswijk.
    Voor dat Jos beroepsmuzikant was, stukadoorde hij bij het
    bedrijf van zijn vader.

Plaats een reactie