Kanonsgracht bij Den Koem

Informatie over deze foto – sluiten
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
circa 1915
Afgebeeld op de foto
Op de foto is de Kanonsgracht in Groenlo te zien, ter hoogte van de Houtwal en Kanonswal. Het water loopt door een met bomen omzoomde omgeving; aan de overzijde staan enkele gebouwen aan de gracht, waaronder vermoedelijk Den Koem. Op de achtergrond is een kleiner bijgebouw of schuur te zien. De locatie wordt in verband gebracht met de omgeving van de schoen- en leerfabriek Oosterholt-Wiegerink, later ook bekend in relatie tot Monocon en appartementencomplex Raveleyn.
Samenvatting reacties
In de reacties wordt Den Koem genoemd als het gebouw aan de gracht. Ook wordt gewezen op een schuur van Wiggers klompen die achteraan te zien zou zijn. Wiggers wordt daarbij in verband gebracht met de Borculoseweg, aan de andere kant van de gracht. Deze aanvullingen helpen bij de plaatsbepaling van de gebouwen langs de Kanonsgracht.
Trefwoorden
Groenlo, Kanonsgracht, Houtwal, Kanonswal, Den Koem, Oosterholt-Wiegerink, schoen- en leerfabriek, Monocon, Raveleyn, appartementen, Wiggers klompen, Borculoseweg, gracht, gebouwen

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Houtwal.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

1 gedachte over “Kanonsgracht bij Den Koem”

  1. 24 maart 2018 om 14:25

    Dan moet dus het gebouw ;de Koem zijn.Dan is achteraan nog een schuur te zien van Wiggers klompen;ande andere kant gracht;Wiggers was Borculoseweg.

Plaats een reactie