Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.321x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Pand aan de Houtwal

Jaar: 1995Fotograaf: Henk MulderCollectie: Henk Mulder
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Houtwal.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Fotograaf
Henk Mulder
Collectie
Henk Mulder
Jaar
1995
Afgebeeld op de foto
Op de foto is een groot bakstenen pand aan de Houtwal in Groenlo te zien. Het gebouw heeft een pannendak met een klein dakraam, siermetselwerk onder de dakrand, drie hoge ramen op de verdieping en op de begane grond twee ramen naast een dubbele voordeur. Voor het pand staan een verkeersbord en links gedeeltelijk een geparkeerde auto; rechts is een deel van het naastgelegen pand zichtbaar. In 1995 was hier de praktijk van Jan Laarhuis gevestigd.
Samenvatting reacties
Uit de reacties komt naar voren dat dit pand en de directe omgeving meerdere functies en bewoners hebben gekend. In 1958 zou hier een matrassenmaker hebben gezeten, genoemd als Gosselink. Ook wordt de familie Hilbers met het huis in verband gebracht; Henk-Jan Hilbers woonde er volgens een reactie. Verder worden nabijgelegen bewoners en panden genoemd, waaronder Zwama, Wientjes, Halink, Henk Stevens en de dames Tadema. Rechts liep een pad naar Verheien, later drogist Baack, en in 1995 zat hier de praktijk van Jan Laarhuis. Ook wordt de achteringang van Gerard en Rosita Ruikers Meubels genoemd.
Trefwoorden
Groenlo, Houtwal, Jan Laarhuis, praktijk, woonhuis, pand, bakstenen pand, Hilbers, Gosselink, matrassenmaker, Ruikers Meubels, drogist Baack, Verheien, Zwama, Wientjes, Halink, Henk Stevens, Tadema

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

8 gedachten over “Pand aan de Houtwal”

  1. 15 april 2018 om 15:19

    Gerrit je hebt gelijk;mij ligt het vaag bij;maar als ik verder denk kan ik het mij wel iets herinneren;ze zijn toen Ruurloseweg gegaan;mvg en good gaon.

  2. 15 april 2018 om 05:48

    Bennie, ik weet nog dat de familie Hilbers daar woonde. Henk-Jan Hilbers zat bij mij in de klas, zodoende ben ik daar wel eens thuis geweest.

  3. 15 april 2018 om 04:49

    Hier is nog een huis van Hlbers;zelfs hebben ze er ook gewoond maar voor mijn tijd;altans herinnert mij niet;Gosselink maakte er zijn matrassen;denk dat de huizen links ook van Hilbers waren waar Zwama ;Wientjes woonden en voordien Halink;

Plaats een reactie