Schuur en overgebleven opstallen aan de Papendijk bij de Tramstraat in Groenlo. In de verte ligt de voormalige MAVO, later Gezondheidscentrum de Papendijk. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Jaar
- jaren 1970
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is een schuur of opstal te zien aan de Papendijk, bij de Tramstraat in Groenlo. Het gebouw staat op een open hoekperceel met kale bomen eromheen en hoort bij de nog overgebleven opstallen van de erven van Betje Reinders. Op de voorgrond ligt de brede kruising met trottoir, lantaarnpalen en een verkeersbord; het wegdek en de bermen lijken winters wit door rijp of lichte sneeuw. Rechts in de verte staat een auto langs de weg en is de voormalige MAVO te zien, later Gezondheidscentrum de Papendijk.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties komt naar voren dat het gaat om de nog overgebleven opstallen van de erven van Betje Reinders aan de Papendijk. De schuur wordt geplaatst bij de Papendijk en Tramstraat. In de verte is de MAVO genoemd, de latere locatie van Gezondheidscentrum de Papendijk. Er wordt ook voorzichtig herinnerd aan mogelijke opslag van oud papier door opa Koenders van Internos, maar die informatie is niet zeker bevestigd.
- Trefwoorden
- Papendijk, Tramstraat, Groenlo, schuur, opstallen, erven Betje Reinders, MAVO, Gezondheidscentrum de Papendijk, Koenders, Internos, oud papier, straatbeeld, kruising
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Papendijk.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Had opa Koenders (Internos) daar geen oud papier opslag Willy?
Deze schuur ligt inderdaad aan de Papendijk-Tramstraat in de verte zie je nog de MAVO, nu Gezondheidscentrum de Papendijk.
De nog overgebleven opstallen van de erven van Betje Reinders aan de Papendijk, het staat er nu nog.