Café ’t Kanon aan de Lichtenvoordseweg in Groenlo staat centraal. Het pand was bekend om de cafénaam en, uit reacties blijkt, om het kanon dat jarenlang op het dak stond. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Fotograaf
- Henk Mulder
- Collectie
- Henk Mulder
- Jaar
- onbekend
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is Café ’t Kanon aan de Lichtenvoordseweg in Groenlo te zien. Het lichte pand bestaat uit een ouder deel met schuine pannendaken en een grotere aanbouw met plat dak aan de rechterzijde. Op het dak staat een duidelijk bord met de tekst “Café ’t Kanon” en aan de gevel hangen kleinere reclame- en naamborden. Voor het gebouw ligt een brede stoep of verhard voorterrein langs de weg, met rechts grote ramen met gordijnen en links de ingangspartijen van het café. De Lichtenvoordseweg is op de voorgrond zichtbaar met rijstrookmarkering en een straatlantaarn.
- Samenvatting reacties
- Uit een reactie blijkt dat er jarenlang daadwerkelijk een kanon op het dak van Café ’t Kanon stond. Ook wordt herinnerd dat veel scholieren van het Marianum het café, of de daar genoemde naam “Kok”, in de middagpauzes goed wisten te vinden.
- Trefwoorden
- Groenlo, Lichtenvoordseweg, Café ’t Kanon, café, horecagelegenheid, Marianum, scholieren, Kok, straatbeeld
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Lichtenvoordseweg.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Het kanon. Jarenlang stond hier inderdaad en kanon op het dak. In de middagpauzes wisten veel scholieren van het Marianum “Kok”wel te vinden.