Textielfabriek Edward Ainsworth en Co

Interieur van textielfabriek Edward Ainsworth en Co in Groenlo. Tussen de houten machines en weefgetouwen zijn werknemers aan het werk.

Informatie over deze foto – sluiten
Collectie
Stadsmuseum Groenlo
Jaar
1905
Afgebeeld op de foto
Op de foto is het interieur van textielfabriek Edward Ainsworth en Co in Groenlo te zien. In de fabriekshal staan grote houten textielmachines, vermoedelijk weefgetouwen, met balken, assen en onderdelen voor de aandrijving. Tussen de machines zijn enkele werknemers zichtbaar die aan of bij de toestellen werken. De opname geeft een beeld van de inrichting en werkomstandigheden in de textielindustrie rond 1905.
Trefwoorden
Groenlo, Edward Ainsworth en Co, textielfabriek, textielindustrie, weverij, weefgetouwen, fabrieksinterieur, fabriek, arbeiders, werknemers, machines

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Edward Ainsworth en Co.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

Plaats een reactie