Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.335x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Familliefoto: Bruiloftfeest van het echtpaar Wieriks/ Post

Jaar: 15-05-1917Collectie: Stadsmuseum Groenlo
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Familiefoto"s.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Stadsmuseum Groenlo
Jaar
15-05-1917
Trefwoorden
wierik,post

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

9 gedachten over “Familliefoto: Bruiloftfeest van het echtpaar Wieriks/ Post”

  1. 26 januari 2021 om 10:01

    Annie, dat moet dan Johannes W. Post, geb. 1888 zijn die met Maria W. Blankenborg trouwde. (Dat zijn dan ook de ouders van Jan en Hendrik Post van de Lievelderstraat, huishoudelijke artikelen en de meubelzaak, nu Warenhuis Post). De moeder stierf in 1927, 5 dagen na de geboorte van haar 6e kind. Dit zoontje overleed 5 dagen daarna. Snel daarna hertrouwde J.Post met Berendina Dankbaar.

  2. 18 december 2020 om 14:22

    Achter de derde persoon van links staat een meneer Post, [met vlinderstrik] rechts van hem staat zijn vrouw en ze is van Blankenborg.
    Ze is een zus van mijn Oma, volgens mij is ze jong overleden en is de Heer Post hertrouwd met een dame Dankbaar, ik ben nog een foto van de fam aan het uitzoeken maar dat is nu een beetje moeilijk. ik heb nog een [aangetrouwde] tante ik hoop dat zij deze foto ook kent. Gr.

Plaats een reactie