Dit woonhuis aan de Lievelderstraat in Groenlo is gefotografeerd in mei 1976. Het pand wordt in reacties in verband gebracht met de familie Leunissen. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Fotograaf
- Appie Hemeltjen
- Collectie
- Stadsmuseum Groenlo
- Jaar
- Mei 1976
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is de voorgevel van een woonhuis aan de Lievelderstraat in Groenlo te zien. Het pand heeft een rijk gepleisterde gevel met hoge schuiframen, sierlijsten, pilasters en een centrale, terugliggende portiek met traptrede. In de ramen hangen gordijnen. Boven de gevel ligt een pannendak met een dakkapel. Links sluit een bakstenen gevel van een naastgelegen pand aan. Rechts staan bomen langs de straat en op de voorgrond zijn het trottoir, de stoeprand en een deel van de straatbestrating zichtbaar. Het huis wordt in reacties in verband gebracht met de familie Leunissen.
- Samenvatting reacties
- De reacties geven aanvullende plaatselijke gegevens bij deze opname. De standplaats van de fotograaf is aangeduid met de coördinaten 52.039736, 6.618158. Daarnaast wordt het woonhuis aan de Lievelderstraat genoemd als het vroegere huis van de familie Leunissen, wat helpt bij de lokale herkenning van het pand.
- Trefwoorden
- Groenlo, Lievelderstraat, Lievelderweg, woonhuis, familie Leunissen, gevel, herenhuis, portiek, dakkapel, pannendak, schuiframen, straatbeeld, mei 1976
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Lievelderstraat.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Vroeger het huis van de familie Leunissen.
Locatie fotograaf: 52.039736, 6.618158