Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.246x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Goudsmitstraat en Lepelstraat

Jaar: circa 1910Collectie: Stadsmuseum Groenlo
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Goudsmitstraat.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Stadsmuseum Groenlo
Jaar
circa 1910
Afgebeeld op de foto
Op de foto is het straatbeeld bij de kruising van de Goudsmitstraat, op het onderschrift van de ansichtkaart aangeduid als Goudsmidstraat, en de Lepelstraat in Groenlo te zien. Centraal staat een hoekpand van baksteen met hoge ramen, een voordeur met omlijsting en een pannendak. Links en rechts lopen smalle straten met aaneengesloten bebouwing. Op straat zijn enkele personen met fietsen te zien en verderop staan paard-en-wagens. Het beeld geeft een indruk van de bebouwing, bestrating en het verkeer in dit deel van Groenlo in het begin van de twintigste eeuw.
Samenvatting reacties
Een reactie geeft de vermoedelijke standplaats van de fotograaf aan met de coördinaten 52.041609, 6.615981. Dit ondersteunt de plaatsbepaling van het straatbeeld bij de Goudsmitstraat en Lepelstraat in Groenlo.
Trefwoorden
Goudsmitstraat, Goudsmidstraat, Lepelstraat. Ganzenmarkt, Groenlo, straatbeeld, kruising, ansichtkaart, hoekpand, woonhuizen, fietsen, paard-en-wagen, begin twintigste eeuw

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

1 gedachte over “Goudsmitstraat en Lepelstraat”

Plaats een reactie