Jaar: 1962Collectie: Stadsmuseum Groenlo
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Bedrijfsvoetbal.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Stadsmuseum Groenlo
- Jaar
- 1962
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto zijn voetballers en enkele begeleiders te zien die in twee rijen poseren op een grasveld in Groenlo. Een deel van de spelers draagt gestreepte voetbalshirts met witte broekjes, anderen dragen donkere shirts of gewone kleding. Op de achtergrond staan bomen en is in de verte een kerktoren zichtbaar. De foto hoort bij het bedrijfsvoetbal en is gedateerd op 1962.
- Samenvatting reacties
- Uit de reacties komen verschillende namen naar voren, maar niet alle identificaties zijn zeker. Vooraan links wordt Bennie Oostendorp genoemd; de persoon naast hem is gecorrigeerd naar Willie Stoteler, bijgenaamd Willie van de Kip, de kolenboer. Staand worden onder meer Frans Blanken en Henkie Blanken genoemd. Mogelijk staan ook Geert te Brinke en Dickie Weenink op de foto. Er is daarnaast opgemerkt dat dezelfde foto ook in een map over de Grolse kermis voorkomt.
- Trefwoorden
- Groenlo, bedrijfsvoetbal, 1962, voetbal, voetballers, elftal, sport, voetbalteam, Grolse kermis, Bennie Oostendorp, Willie Stoteler, Willie van de Kip, Frans Blanken, Henkie Blanken, Geert te Brinke, Dickie Weenink
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Klopt Jan dit is niet Bennie maar Willie Stoteler
Deze foto staat reeds in de map grolse kermis { kijk voor de namen enz}
naast Bennie Oostendorp is Willie Stoteler of bijnaam Willie van de Kip de kolenboer
Ipv. Bennie Stoteler is dat niet de man van die kwekerij aan de Lichtenvoordseweg, halfweg Lievelde? Staand rechts Geert te Brinke?
Rechts onder Dickie Weenink?
Volgens mij voorste rij links Bennie Oostendorp en naast hem Bennie Stoteler .
Staand tweede van links Frans Blanken en derde van rechts Henkie Blanken.