Jaar: 1930-1935Collectie: Stadsmuseum Groenlo.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Uitdiepen gracht jaren 30.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’sInformatie over deze foto / video
- Collectie
- Stadsmuseum Groenlo.
- Jaar
- 1930-1935
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is het uitdiepen en baggeren van de gracht in Groenlo te zien. De gracht staat grotendeels droog of laag, waardoor de modderige bodem en oevers zichtbaar zijn. Langs de oever werken meerdere arbeiders aan het grondwerk; zij bevinden zich verspreid over de taluds en de bodem van de gracht. Rechts staan kale bomen en struiken langs de wal. Links op de achtergrond is een fabriekachtig gebouwencomplex met een hoge schoorsteen te zien. De foto hoort bij de werkzaamheden aan de gracht in de jaren 1930.
- Trefwoorden
- Groenlo, uitdiepen van de gracht, gracht, uitdiepen, baggeren, grachtwerkzaamheden, grondwerk, arbeiders, jaren 1930, stadsgracht
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.