Bierbrouwerij Grolsch: De Groens Limonade Groenlo en Groli.

Informatie over deze foto – sluiten
Fotograaf
Jan Wanders
Collectie
Jan Wanders
Trefwoorden
groli,de groen

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Bierbrouwerij Grolsch (Allerlei).
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s

1 gedachte over “Bierbrouwerij Grolsch: De Groens Limonade Groenlo en Groli.”

  1. 20 februari 2021 om 16:06

    Ff gegoogled:
    Groli van grolsch vruchtenlimonade
    De naam Groli (Grolsch Limonade) werd in het midden van de vorige eeuw geïntroduceerd en zou in de daarop volgende decennia uitgroeien tot een landelijk bekend merk. Sterker nog… De Groli-producten werden zelfs naar het buitenland geëxporteerd.
    Vanaf de jaren 20, toen grondstoffen voor bierproductie schaars waren, werd eveneens begonnen met de productie van limonade onder de naam ‘Groli’. De limonadefabriek bleek winstgevend en groeide gestaag, totdat in 1972 deze afbrandde en de directie besloot deze niet te herbouwen.

Plaats een reactie