Portret van Harmanus, ook Herman, Snijders. Hij wordt in de reacties verbonden met familiebezoeken aan Groenlo en logeerde daar bij zijn zus Mina Snijders. Lees verder
Informatie over deze foto – sluiten
- Collectie
- Gerared Snijders
- Jaar
- jaren 1950
- Afgebeeld op de foto
- Op de foto is Harmanus Snijders, ook Herman Snijders genoemd, te zien. Hij staat buiten als oudere man met een platte pet, een werkhemd met borstzakken en de armen over elkaar. Op de achtergrond zijn onscherp enkele gebouwen zichtbaar. Uit familie-informatie blijkt dat hij met Groenlo verbonden was door bezoeken aan familie in de stad.
- Samenvatting reacties
- Uit de reactie van Bert van Uem blijkt dat Herman Snijders de broer was van zijn oma van moeders kant. Hij kwam eenmaal per jaar met de trein naar Groenlo en bezocht dan ook de moeder van Bert van Uem. Tijdens zijn verblijf in Groenlo logeerde hij bij zijn zus Mina Snijders. Hij wordt herinnerd als een vriendelijke man.
- Trefwoorden
- Harmanus Snijders, Herman Snijders, Mina Snijders, familie Snijders, portret, familiebezoek, trein, Groenlo
Trefwoord voorstellen
Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.
Auteursrecht
Deze foto mag niet zonder toestemming van de rechthebbende worden gebruikt, gepubliceerd of verspreid.
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 7.
Bekijk het volledige albumGrote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Herman Snijders was de broer van mijn oma van moeders kant.
Hij kwam één keer per jaar naar Groenlo met de trein en kwam dan even bij mijn moeder op visite.
Een hele vriendelijke man die tijdens zijn verblijf in Groenlo dan logeerde bij zijn zus Mina Snijders