Statistieken: 9.525 foto's in 671 albums zijn 8.638.131x bekeken en hebben 57.142 reacties. Nog 94 in de wachtrij.

Mannen in de Mattelierstraat

Jaar: jaren 1920Collectie: Eduard.M.Smit
Meer foto’s uit dit albumDeze foto hoort bij het album Diverse Personen / deel 5.
Bekijk het volledige album
Grote foto voor donateursVoor minimaal €20 per jaar kunt u donateur worden en grote foto’s bekijken.
Word donateur en bekijk grote foto’s
Informatie over deze foto / video
Collectie
Eduard.M.Smit
Jaar
jaren 1920
Afgebeeld op de foto
Op de foto zijn vier mannen te zien in de Mattelierstraat in Groenlo. De afgebeelde mannen zijn aangeduid als de heer Westerhof, Harrie Wallerbosch, Hennie Heinsman en Joepe Smit. Zij staan naast elkaar op straat, gekleed in pakken met vesten, dassen en hoeden; één van hen leunt op een wandelstok. Bij meerdere mannen zijn de broekspijpen opvallend hoog of opgetrokken. Op de achtergrond is een pand zichtbaar dat in de reacties is herkend als Huize Bragt.
Samenvatting reacties
In de reacties wordt de achtergrond van de foto herkend als Huize Bragt. Ook wordt gewezen op de opvallend hoog gedragen of opgetrokken broekspijpen van de mannen, met de opmerking dat zij mogelijk met hoog water te maken hadden. Een andere reactie duidt dit vooral als een luchtige observatie. De reacties voegen daarmee vooral lokale kennis toe over de plek en een verklaring voor het opvallende uiterlijk van de kleding, maar geven geen exacte datering.
Trefwoorden
Groenlo, Mattelierstraat, Huize Bragt, heer Westerhof, Harrie Wallerbosch, Hennie Heinsman, Joepe Smit, mannen, straatbeeld, hoog water, wandelstok, herenmode

Trefwoord voorstellen

Ziet u iets op deze foto dat nog niet bij de trefwoorden staat? Geef één trefwoord of naam door. Na controle voegen wij het eventueel toe.

3 gedachten over “Mannen in de Mattelierstraat”

Plaats een reactie